Belfy | برنامه وفاداری و باشگاه مشتریان بلفی

قیمت های مناسب برای هر نوع کسب و کار


آبی

150,000 تومان در ماه

ثبت درخواست
  • باشگاه مشتریان و نمایش رفتار مشتری
  • برنامه امتیاز-پاداش
  • نمایش و معرفی در اپلیکیشن ویژه مشتریان بلفی
  • قرعه کشی دیجیتال
  • كمپين پيامكى رایگان در ماه (تا سقف 1000 پیامک)
  • نا محدود كمپين ايميلى رایگان در ماه
  • بلفي كارت رایگان به تعداد مورد نیاز

شرکتی

300,000 تومان در ماه

ثبت درخواست
  • تمام امکانات اکانت طلایی
  • مدیریت همزمان 2 شعبه
  • به ازای هر شعبه جدید 80 هزار تومان اضافه می شود.

بلفی اینجاست زیرا نیاز آن را حس کرده ایم

وفاداری مشتری و تکرار خرید از مهم ترین شاخص های رونق هر کسب و کار است. سهم هشتاد درصدی مشتریان وفادار در سود شما، بیانگر اهمیت این مطلب است. بلفی با بکارگیری بالاترین سطح فناوری دیجیتال، راهکاری اجرایی، آسان و ارزان را برای نگهداری و بازگردان مشتریان در اختیار شما قرار می دهد. راهکاری که واقعا کار می کند.


با بلفی بیشتر آشنا شوید

داستان بلفی با وفاداری آغاز می شود. برنامه وفاداری دیجیتال بلفی تبدیل هر مشتری تازه وارد به مشتری وفادار را برای شما آسان می سازد. مشتریان در هر بار حضور در محل کسب شما امتیاز کسب می کنند و با تکنولوژی منحصر به فرد بلفی، در همان لحظه از هدایایی که شما در امتیازهای مختلف برای آنها تدارک دیده اید با خبر می شوند. مشتری در هر زمان که مایل باشد، می تواند از امتیازهایی که جمع کرده است برای دریافت هدیه ای که دوستش دارد استفاده نماید. مشتریان برای دریافت امتیازهای بیشتر و دریافت هدایای دلخواهشان دوباره و دوباره باز می گردند، به همین سادگی! و این پاداشی است به وفاداری آنها و هدیه ای که مثل آن را تنها می توانند از شما دریافت نمایند. شاید یک تخفیف عالی روی فاکتور، انتخاب موسیقی دلخواهشان برای یک عصر زیبا، چشیدن طعم یک محصول تازه، شرکت در قرعه کشی و یا به همراه بردن یک عکس یادگاری به منزل.

هر مشتری منحصر به فرد است

آیا در ایمیل ها و پیامک های ارسالی شما این تمایزها دیده می شود؟ با استفاده از پنل اختصاصی تحت وب بلفی، شما می توانید در هر زمان و از هر کجا که بخواهید به باشگاه مشتریان خود دسترسی داشته باشید و در کمتر از چند دقیقه مشتری های خود را تفکیک کنید و براساس اینکه معموال هرچند وقت یکبار به شما سر می زنند، برایشان ایمیل یا پیامک ارسال نمایید. از کسانی که حضورشان به تاخیر افتاده دعوت کنید که بازهم پیش شما بیایند، مشتری ها را از فروش های ویژه یا رخدادهای جدید محل کسب خود آگاه کنید، یا شاید تنها ارسال یک سالم گرم برای آغاز یک رابطه دوستانه و ماندگار

حضور در تلفن همراه

ا اپلیکیشن موبایل و ربات تلگرام بلفی حضور خود را در تلفن های همراه اعلام کنید. کسب و کار شما صفحه اختصاصی خودش را در اپ بلفی خواهد داشت. کاربران به راحتی می توانند شما را در اطراف خود روی نقشه پیدا کنند و وارد صفحه شما شوند. یک صفحه زیبا و دوستانه که در آن هدیه ها، ساعت کاری، شماره تلفن، لینک وب سایت و رسانه های اجتماعی شما برجسته شده است.

دسترسی به اطلاعات کاربردی

ا فناوری دیجیتال بلفی، جنبه های مختلف کسب و کار خود را درک کنید. بدانید که مشتری های شما چه کسانی هستند، چگونه با برنامه وفاداری شما درگیر شده اند و چه عاملی سبب بازگشت مجدد آنها می شود. در هر زمان و هر مکان به آخرین آمار و اطلاعات مشتری های خود دسترسی داشته باشید و با آنها مستقیم ارتباط برقرار نمایید. استراتژی فروش خود را اجرا و مدیریت نمایید در حالیکه در منزل مشغول استراحت هستید.

برنامه وفاداری خود را تنها اجرا نکنید!

هر یک از کسب و کارهای بلفی توسط یکی از همکاران ما به صورت اختصاصی و تمام مدت پشتیبانی می شود. آنها در تمام مراحل اجرایی کردن بلفی در کنار شما هستند. در خصوص نصب برنامه، استفاده از کنترل پنل، تعریف هدایا، آماده سازی یک کمپین و هرآنچه از بلفی که نیاز به همراهی دارید، با آنها صحبت کنید. تیم پشتیبانی ما اینجا هستند برای پاسخ به هر سوالی که شما در طی مسیر داشته باشید.

بازاریابی وفاداری (Loyalty Marketing)

برنامه وفاداری بلفی استراتژی خود را بر بازگشت مشتریان جاری کسب و کار قرار میدهد. مشتری جاری نه به معنای مشتری موجود یا بالقوه، بلکه به معنای مشتری است که همین الان در محل کسب و کار مشغول خرید یا بازدید است، چه در دنیای واقعی و چه در دنیای مجازی. بازاریابی وفاداری با انتخاب مشتریان جاری به عنوان جامعه هدف خود، بازگردان مجدد این مشتریان را هدف قرار میدهد. بازاریابی وفاداری اشاره به ایجاد نوعی اعتماد در بین مشتریان دائمی، به واسطه ی تخصیص پاداش به آنها در ازای انجام تجارت مستمر با یک شرکت است.دلیل انتخاب مشتریان جاری در بازاریابی وفاداری، دسترسی آسانتر و ارزانتر به این مشتریان است. به همین دلیل در این نوع بازاریابی با انتخاب یک برنامه وفاداری مناسب میتوان با کمترین هزینه، بیشترین اثربخشی را بدست آورد. به عبارت دیگر احتمال بازگشت یک مشتری جاری تحت تاثیر بازاریابی وفاداری، بسیار بیشتر از احتمال ورود یک مشتری بالفعل یا بالقوه به کسب و کار در اثر سایر روشهای بازاریابی میباشد. هشتاد درصد از تمام فعالیت های تجاری بسیاری از شرکت ها را تجارت با بیست درصد از مشتریان پایه و دائمی آن ها تشکیل می دهد.البته نباید اینگونه برداشت کرد که در بازاریابی وفاداری هیچ طرح و نقشه ای برای بازگرداندن مشتریان قبلی یا جذب مشتریان جدید وجود ندارد، بلکه در بازاریابی وفاداری با تعریف پیشنهادها و هدایای جذاب برای مشتریان وفادار، نه تنها جذب مشتریان جدید بسیار راحتتر اتفاق میافتد، بلکه مشتریان وفادار حاصل از این نوع بازاریابی به عنوان مروج و مبلغ کسب و کار نقش بسیار پررنگی را در بازاریابی دهان به دهان بازی میکنند .

بازاریابی دیجیتال در بلفی

تماس هدفمند با مشتری و ارسال پیام هایی مانند پیشنهادهای ویژه، رویدادهای محل کار و یا لینک رسانه های اجتماعی، همواره راه حل قدرتمندی برای افزایش وفاداری مشتریان بوده است. بلفی ابزاری به نام کمپین را برای ارتباط با مشتری و بازاریابی دیجیتال در اختیار شما قرار می دهد. کمپین های مختلف سریع و ساده توسط خود شما ساخته می شود و از طریق رسانه های قدرتمند بلفی مانند ایمیل، پیامک یا تلگرام برای مشتریان هدف ارسال می گردد. بلفی کمپین های ارسالی شما را به عملکرد مشترى در فروشگاه متصل می کند. شما می توانید با توجه به اینکه مشتریانتان معمولا چه زمان هایی به شما مراجعه می کنند و عالیقشان چیست، آن ها را دسته بندی کنید و برای بازگرداندن دوباره آن ها کمپین های هدفمند ارسال نمایید.