راه اندازی باشگاه مشتریان و برنامه وفاداری مشتری


سیستم های دیگر وفادارسازی مشتری و باشگاه مشتریان را فراموش کنید !


«بلفی کار میکند»


باشگاه مشتریان سراسری و برنامه وفاداری بلفی اولین زیرساخت دیجیتال و همگانی وفادارسازی مشتری در ایران است که از سال ۱۳۹۳ شروع به کار کرده است. هدف بلفی کمک به کسب و کارها برای راه اندازی ارزان باشگاه مشتریان و برنامه وفاداری خاص خودشان است. تنها نیاز شما داشتن تبلت و اینترنت است بقیه را ما در اختیارتان قرار می دهیم.

بلفی چند واقعیت ساده را دنبال می کند.


1- مشتری وفادار ارزشمندترین سرمایه است.
2- 80 درصد سود را 20 درصد مشتریان ایجاد میکنند.
3- نگهداری از مشتری ارزان تر از جذب مشتری جدید است.
4- نگهداری درست از مشتریان جاری باعث جذب مشتری جدید از طریق بازاریابی دهان به دهان می شود.
5- بیش از 50 درصد مشتریان تنها یکبار از شما خرید میکنند.

برنامه وفاداری بلفی


بازاریابی وفاداری


بلفی با بازاریابی وفاداری شروع می شود. یعنی تاثیر بر مشتری جاری کسب و کار. یعنی مشتری که هم اینک در کسب و کار شما مشغول بازدید یا خرید است. مشتری می تواند خرید کند و بدون دادن هیچ اطلاعاتی از کسب و کار شما خارج شود و یا حتی بدون خرید در برنامه وفاداری شما عضو و وارد چرخه وفادارسازی مشتری شود. بازاریابی دیجیتال و خودکار بلفی در آخرین مرحله چرخه وفاداری این مشتریان را بارها و بارها به کسب و کار شما بازمی گرداند.

زیرساخت همگانی و سراسری


برنامه وفاداری بلفی یک زیرساخت همگانی و سراسری است. به این معنی که هر کسب و کار در هر صنفی در صنعت خرده فروشی می تواند برنامه را برای خود خصوصی سازی کند. سراسری بودن بلفی هم برای راحتی کار و حمل نکردن تعداد زیادی کارت وفاداری توسط مشتری است.البته به واسطه سراسری بودن برنامه وفاداری بلفی کسب و کارهایی که تمایل به تبادل مشتری با یکدیگر دارند می توانند این ارتباط را برقرار کنند.از دیگر ویژگیهای برنامه وفاداری بلفی ارزان بودن و کاربری آسان است.

هدایای وفاداری


بلفی توسط انواع کسب و کار در سراسر ایران شبکه ای از هدایای وفاداری را برای مشتریان وفادار ایجاد کرده است .با عضو شدن در این شبکه و دانلود اپ ویژه مشتریان وفادار می توانید کسب و کارهای دلخواه نزدیک خود که از لیست امتیاز و پاداش مهیج تری برخوردار هستند را انتخاب کنید.


باشگاه مشتریان


باشگاه مشتریان سراسری بلفی چگونه کار می کند ؟


باشگاه مشتریان سراسری بلفی مجموعه ای از باشگاه های مشتریان کسب و کارهای عضو است که با شرایط و ضوابط خاص خود به یکدیگر متصل می شوند. مشتری می داند که یک کارت همه جا کار می کند.و نیازی به جمع کردن تعداد زیادی کارت ندارند. در باشگاه مشتریان بلفی شما می توانید امتیازی که کسب کرده اید را برای خرید پیشنهادات جذاب اسپانسرهای شبکه بلفی خرج کنید.
برای مثال، به فروشگاه الف میروید و امتیاز کسب می کنید. در لیست پاداش فروشگاه الف، هدایایی وجود دارد که توسط کسب و کارهای دیگر ایجاد شده و می توانید با خرج امتیاز آنها را دریافت کنید. در تبادل هر ۳ طرف سود می برند. مشتری ، سوپرایز از هدیه ای که توقع آن را نداشته است. کسب و کار میزبان(الف) بدون دادن هدیه از جانب خودش، مشتری را خوشحال و امتیازش را خرج کرده است. کسب و کار اسپانسر هم با دادن هدیه مشتری جدید کسب کرده است.برنامه وفاداری


برنامه وفاداری بلفی چیست و چگونه کار می کند ؟


برنامه وفاداری بلفی استراتژی خود را بر بازگشت مشتریان جاری کسب و کار قرار میدهد(بازاریابی وفاداری). مشتری جاری نه به معنای مشتری موجود یا بالقوه، بلکه به معنای مشتری است که همین الان در محل کسب و کار مشغول خرید یا بازدید است. برنامه وفاداری بلفی با انتخاب مشتریان جاری به عنوان جامعه هدف خود، بازگرداندن مجدد این مشتریان را هدف قرار میدهد.
دلیل انتخاب مشتریان جاری در بلفی، دسترسی آسانتر و ارزانتر به این مشتریان است. به همین دلیل شما می توانید با کمترین هزینه بیشترین اثر بخشی را بدست آورید. به عبارت دیگر احتمال بازگشت یک مشتری جاری تحت تاثیر بازاریابی وفاداری، بسیار بیشتر از احتمال ورود یک مشتری بالفعل یا بالقوه به کسب و کار در اثر سایر روشهای بازاریابی میباشد. هشتاد درصد از تمام فعالیت های تجاری بسیاری از کسب و کارها ها را تجارت با بیست درصد از مشتریان پایه و دائمی آن ها تشکیل می دهد .
تبادل مشتری

در وبلاگ بلفی بیشتر بخوانید : برنامه وفاداری   |   کمپین بازاریابی خودکار   |   کمپین ها   |   باشگاه مشتریان   |   تبادل

تبادل مشتری در شبکه سراسری بلفی یک راه کار ۳ طرف برد برای کسب و کارهای میزبان، اسپانسر و مشتریان آنها استکسب و کار اسپانسر :

اسپانسر

کسب و کار اسپانسر با به اشتریک گذاشتن یک هدیه مهیج در لیست امتیاز- پاداش کسب و کارهای میزبان اطرافش برای جذب مشتری جدید تلاش می کند .


میزبان

کسب و کار میزبان برای نگهداری از مشتریانش و شگفت زده کردن آنها ، میزبان هدایای گوناگون از کسب و کارهای اسپانسر در لیست هدایای خود می شود. حال اگر مشتری تمایل به دریافت آن داشته باشد به راحتی آن را رزرو می کند و بلافاصله آدرس کسب و کار اسپانسر را از طریق پیامک دریافت میکند.

مشتری

مشتری برای دریافت هدیه به کسب و کار اسپانسر می رود و به محض اسکن کیو آر کارت یا اپلیکیشن، هدیه رزرو شده در تبلت ظاهر میشود و برای دریافت با کمک پرسنل عملیات انجام می شود.
در طی این عملیات هر ۳ طرف مرتفع شدند. کسب و کار اسپانسر مشتری جدید کسب کرده کسب و کار میزبان مشتریانش را شگفت زده کرده و مشتریان خوشحال از خرید و خدمات متفاوت.


بیشتر بخوانید : تبادل

تبادل مشتریهووک

هووک


هووک یکی دیگر از راه کارهای بلفی برای جذب مشتری جدید است. هووک یک هدیه رایگان از طرف شما در شبکه بلفی برای جذب مشتری جدید است.
هدیه ایجاد کنید و آن را در شبکه بلفی به اشتراک بگذارید. مشتریانی که اپلیکیشن بلفی را دانلود کرده اند یا در وب سایت مشغول وبگردی هستند این هدیه را میبینند و در صورت دلخواه آن را رزرو می کنند.بعد از رزرو ۷۲ ساعت زمان دارند که به کسب و کار شما سر بزنند و هدیه را دریافت کنند.


چرا برنامه وفاداری بلفی ؟


ارزان

ارزان بودن و بازدهی بالا حقیقتی انکار ناپذیر در برنامه وفاداری بلفی است. لیست قیمت ها

شبکه سراسری

1- یک کارت همه جا کار می کند.
2- تبادل مشتری انجام می شود.

آنلاین

آنلاین بودن گزارش های مرتبط با بازاريابی و مدیریت کسب و کار، مدیریت را آسان می کند.

راه اندازی سریع

کمتر از 24 ساعت انجام می شود.

راه اندازی آسان

راه اندازی آسان برنامه وفاداری بلفی، شما را از استخدام کردن یک فرد متخصص بی نیاز می کند.

لیست قیمت برنامه وفاداری بلفی

لیست قیمت برنامه وفاداری بلفی در سه بسته مختلف به صاحبان کسب و کار ارائه می شود که میتوانید بسته به نیاز خود آنها را انتخاب کنید.

هزار تومان 450 ماهیانه/

اکانت آبی

 • باشگاه مشتریان و نمایش رفتار مشتری
 • برنامه امتیاز - پاداش و بازاریابی دیجیتال
 • معرفی در اپلیکیشن ویژه مشتریان بلفی
 • قرعه کشی دیجیتال
 • 1000 پیامک رایگان در سال
ثبت درخواست

هزار تومان 550 ماهیانه/

اکانت طلایی

 • تمام امکانات اکانت آبی
 • 2 دسترسی فعال به صورت همزمان
 • امکان ورود اطلاعات مشتریان از اکسل
 • هوک (جذب مشتری جدید از شبکه بلفی)
 • تبادل مشتری
ثبت درخواست

هزار تومان 750 ماهیانه/

اکانت شرکتی

 • تمام امکانات اکانت طلایی
 • مدیریت همزمان ۲ شعبه
 • قابلیت شخصی سازی برای کسب و کار
 • 200 هزار تومان به ازای هر شعبه جدید
 • پیاده سازی و اجرا در جلسه حضوری
ثبت درخواستپنل مدیریت برنامه وفاداری

پنل مدیریت برنامه وفاداری بلفی جنبه های مختلف کسب و کارتان را به شما نمایش می دهد. بدانید که مشتری های شما چه کسانی هستند، چگونه با برنامه وفاداری شما درگیر شده اند و چه عاملی سبب بازگشت مجدد آنها می شود. در هر زمان و هر مکان به آخرین آمار و اطلاعات مشتری های خود دسترسی داشته باشید و با آنها مستقیم ارتباط برقرار نمایید. استراتژی فروش خود را اجرا و مدیریت نمایید در حالیکه در منزل مشغول استراحت هستید.


راه اندازی اپلیکیشن ویژه کسب و کارها

راه اندازی اپلیکیشن ویژه کسب و کارها بسیار آسان انجام می شود. برنامه وفاداری دیجیتال خود را تنها مدیریت نکنید! هر یک از کسب و کارهای بلفی توسط یکی از همکاران ما به صورت اختصاصی و تمام مدت پشتیبانی می شود. آنها در تمام مراحل اجرایی کردن بلفی در کنار شما هستند. در خصوص نصب برنامه، استفاده از کنترل پنل، تعریف هدایا، آماده سازی یک کمپین ایمیل و هرآنچه از بلفی که نیاز به همراهی دارید، با آنها صحبت کنید. تیم پشتیبانی ما اینجا هستند برای پاسخ به هر سوالی که شما در طی مسیر داشته باشید.

اپلیکیشن بلفی ویژه مشتریان وفادار

اپلیکیشن بلفی ویژه مشتریان وفادار با هدف لذت بخش تر شدن خرید برای مشتریان کسب و کار های عضو بلفی طراحی و پیاده سازی شده است. با استفاده از این اپ همواره می توانید از هدایای رایگان اطراف خود با خبر شوید، آن را رزرو کنید و آدرس و مشخصات آن کسب و کار را دریافت کنید. .

 • بی نیاز شدن از کارت
 • انتخاب و رزرو هدایای رایگان اطراف
 • نمایش امتیاز و پاداش
 • سرگرمی و تلویزیون آنلاین

صدای مشتری

«بلفی کار میکند » این گفته آنهاست، نه ما .

سوالات متداول

نگهدارى از مشتريان چگونه انجام می شود؟

نگهدارى با طی كردن يك چرخه ی وفاداری مشتری اتفاق می افتد. از مرحله اول يعنی ثبت نام مشتری، تا ديدن ليست هدايا و ارتباط مستقيم با مشتريان در قالب كمپين های هوشمند اس ام اس و ايميل شامل بازگرداندن مشتريان، رويدادها ، اطلاع رسانی و شبكه های اجتماعی ، از مشتری نگهداری می شود .

نگهداري از مشتريان چرا اهمیت زيادی دارد؟

نگهداری از مشتريان هزينه بسيار كمتری به نسبت جذب مشتری جديد با روش های گوناگون دارد(حدود يك پنجم) . همچنین عمده سود كسب و كار ها را مشتريان وفادار و ثابت آنها تامين می كنند.

جذب مشتری جديد چگونه اتفاق می افتد؟

جذب مشتری جدید با تبادل مشتری میان کسب و کار های عضو بلفی اتفاق می افتد. هر كسب و كار با كسب و كارهای غير همسان اطرافش تبادل مشتری انجام می دهد. این کار به صورت اسپانسر و میزبان در شبکه تبادلی بلفی انجام می شود.

بازاريابی ديجيتالی بلفی چه فرقی با پنل های پيامكی عادی دارد؟

بازاریابی دیجیتالی بلفی هوشمند است. این هوشمندی باعث می شود کسب و کارها بتوانند از فیلتر های مختلفی برای دسته بندی مشتریانشان استفاده کنند. فیلترهایی مثل مثل امتياز مشتريان ، تعداد دفعات حضور آن ها، روز هاي سپری شده از اولين يا آخرين ويزيت آن ها ، مشتريان را دسته بندی كنيد و به هر دسته بندی ، پيام مربوط به آن را ارسال كنيد. الگو های اختصاصی در بازاريابی ديجيتال، به صورت خودكار برای مشتريان پيام هايی برای تبريك خوش آمد گويی ، تبريك دريافت هديه و تبريك تولد ارسال می كند و كسب و كار فقط متن آن را تدوين می كند. كمپين های خودكار درگير كننده : با هدف بازگرداندن دوباره مشتريان، به صورت خودكار مشتريان را در بازه هاي مشتريان ويزيت اولی ، مشتريان در خطر، مشتريان فراموش ، دسته بندی كرده و به آن ها پيام هايی به منظور بازگشت دوباره ى آن ها به كسب و كارتان می كند.

بلفی روی چه دستگاه هايی نصب و قابل استفاده می باشد؟

برنامه وفاداری بلفی با سیستم عامل اندروید - iOS و ویندوز سازگار می باشد.

آخرین مطالب وبلاگ

مطالب مربوط به برنامه وفاداری خود را در اینجا بخوانید.